• Свеж
Забава Експрес Избрани Бои Ноќта На Вештерките Партија Фаворизира, Грофот

Забава Експрес Избрани Бои Ноќта На Вештерките Партија Фаворизира, Грофот

DEN 299.04

Од стока
Во продавницата

Забава Експрес Светне Страв Ноќ. Одличен додаток на фаворизираните забави овие ѓердани трепкаат светло бело светло кога ќе се притиснат и доаѓаат дизајнирани како лилјаци и чудовишта на духови ох, мој. Децата од сите возрасти ќе ги сакаат овие спортови додека одат блок-до-блок трик-или-лекување. Плус, на мајките и татковците ќе им се допадне што им олеснува да ги забележат своите мали духови и гоблини во текот на ноќта. Вклучува батерии. Забава Експрес Пластика. Секој приврзок 2" - 3" виси на кабел од 25" со отцепена затворач. Ноќта на вештерките.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне