• Свеж
Acdelco Автоматски Менувач Спојката Поддршка Плоча Одговара изберете: 1999-CHEVROLET SILVERADO, 1991-CHEVROLET GMT-400

Acdelco Автоматски Менувач Спојката Поддршка Плоча Одговара изберете: 1999-CHEVROLET SILVERADO, 1991-CHEVROLET GMT-400

DEN 158.24

Од стока
Во продавницата

Acdelco Gm Оригинална Опрема Плочата За Поддршка На Спојката За Автоматски Менувач е компонента за замена препорачана од ГМ за еден или повеќе од следниве системи на возила : автоматски менувач/трансакл и/или рачен погон и оски. Оваа оригинална плоча за опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне