• Свеж
зттд жените индија шапка возбуда хемо грав цветни турбан заврши капа а

зттд жените индија шапка возбуда хемо грав цветни турбан заврши капа а

DEN 175.04

Од стока
Во продавницата

Жените Индија Шапка Муслимански Возбуда Хемо Грав Цветни Турбан Заврши Капа Спецификација : 100% сосема нов и висококвалитетен квантитет : 1 парчиња мек материјал ве прави многу удобен совршен за секојдневно носење и лесен за соблекување или носење уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен одличен подарок за жени/дами : 56-58 см пол : женски тип : Стил На капа : Секојдневен Материјал : мешавина Од Памук пакетот Вклучува : 1pc Шапка Zttd Жени Индија Шапка Муслимански Возбуда Хемо Грав цветни турбан заврши капа а.изработен е од висококвалитетни материјали,удобен и издржлив. Мода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне