• Свеж
Сонување На Ракуни Сино Фрижидер Копче Магнет

Сонување На Ракуни Сино Фрижидер Копче Магнет

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Барате завршен допир на вашиот шкафче, фрижидер или магнетна бела табла? Нашите 100% прекрасни магнети се решение за вашиот проблем. Овие магнети со копчиња ја прикажуваат прикажаната графика, отпечатена на винил, покриена со јасен заштитен слој и стегната на тркалезен магнетен заден дел. Нивната едноставна форма и цврста конструкција ги прави издржливи и функционални за организација, додека забавниот дизајн ги прави слатки и колекционерски за украсување. Без разлика дали го барате тоа парче за да ја комплетирате вашата колекција или разновидност што ќе им ја дадете на пријателите и семејството, ве покривме. Проверете ја огромната разновидност на дизајни во нашите огласи и сигурно ќе ја пронајдете совршената графика за вашите потреби. Графика И Повеќе производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне