• Свеж
Флеш Мебел 36 Квадратни Ореви Ламинат Маса Врвот со 30 30 Бар Висина Маса База

Флеш Мебел 36 Квадратни Ореви Ламинат Маса Врвот со 30 30 Бар Висина Маса База

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Завршете го вашиот ресторан, соба за одмор или кафетерија со оваа табела со висина на барот и основната конфигурација. Овој сет е дизајниран за комерцијална употреба за да ги издржи дневните строгости во туристичката индустрија. Овој комплет исто така ќе направи одлична опција за вашиот дом како трпезариска маса или во просторијата за рекреација. Реверзибилниот природен или врв од орев ви овозможува да ја изберете вашата боја по избор, а потоа да се залепите на основата. Површината е отпорна на топлина, гребење и влага. Користете благ детергент и вода, хемиско чистење за да ги одржите вашите маси беспрекорни. Без разлика дали штотуку започнувате бизнис или го надградувате мебелот овој сет на маси за шипки ќе го комплетира изгледот. Бар Висина Гостопримство Маса. Орев Ламинат Врвот. Врвна Големина : 36"В х 36" Д. 1.125 " Дебел Врв со меламинско јадро. Црна Т-Мувла Заштитни Рабови. Топлина, Гребење и Отпорни на Влага. Исчистете го врвот со благ детергент/вода и исушете ја крпата. 30" х 30 "Табела Х-База со 3" Диа. Бар Висина Колона. Основна Големина : 30 "W x 30"D x 42" H. Лесно 2-Парче База Собранието Со Еден Болт. Врвот Плоча Претходно Заварени На Колона. Леано Железо Изградба. Црна Завршница Обложена Со Прав. Дизајниран за Комерцијална Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 36 "W x 36" d x 43.125 " H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне