• Свеж
ПОМОШ ВОЗДУХ CLNR КРИЛО ОРЕВ Одговара изберете: 1982,1984-CHEVROLET CORVETTE

ПОМОШ ВОЗДУХ CLNR КРИЛО ОРЕВ Одговара изберете: 1982,1984-CHEVROLET CORVETTE

DEN 121.28

Од стока
Во продавницата

ДОРМАН ПОМОШ 41065 Воздух Почиста Прицврстувач Воздух Почиста Крило Орев-Универзална Воздух Почиста Хардвер Одговара Буик 1990-82, Кадилак 1990-82, Шевролет 1990-82, Олдсмобил 1990-82, Понтијак 1989-82 ДОРМАН ПОМОШ 41065 ДОРМАН ПОМОШ 41065 ВОЗДУХ КЛНР КРИЛО Орев Дополнителни Карактеристики Боја : ЦРНА. Одговара Изберете : 1982,1984-1985 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 1986-1990 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 8 Цил 5 Л 1983-1988 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 8 Цил 5 Л 1982-1985 ОЛДСМОБИЛ ДЕЛТА 88 8 Цил 5 Л 1983-1985 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 1987-1989 кадилак бруам 1982-1990 БУИК ЛЕСАБРЕ 8 ЦИЛ 5 Л 1983-1984 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1986-1987 БУИК РЕГАЛ 8 ЦИЛ 5 Л 1982-1983 ОЛДСМОБИЛ 98 8 ЦИЛ 5 Л 1982-1985 КАДИЛАК ФЛИТВУД 8 ЦИЛ 4.1 Л 1986 кадилак флитвуд 8 цил 5 л 1982-1985 БУИК РИВИЕРА 8 ЦИЛ 5 Л 1984 ОЛДСМОБИЛ 98 1985-1987 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС САЛОН 8 цил 5 Л 1982.1985 КАДИЛАК ДЕВИЛ 8 ЦИЛ 4.1 л 1982-1984 ОЛДСМОБИЛ КАТ КАЛЕ 8 ЦИЛ 5 л 1982-1985 шевролет импала 8 ЦИЛ 5,7 Л 1986 ПОНТИЈАК ПАРИЗИЕН 8 ЦИЛ 5 Л 1983-1985 КАДИЛАК СЕВИЉА 1982-1989 БУИК електра 8 ЦИЛ 5 Л 1985 ОЛДСМОБИЛ ТОРОНАДО 1990 КАДИЛАК БРУАМ 8 ЦИЛ 5 Л 1982-1984 олдсмобил торонадо 8 цил 5 л 1982 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 8 ЦИЛ 4.1 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило Во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне