• Свеж
Менувач компјутер. САЕ Пт. Поставување на приклучок за флеш. Возење

Менувач компјутер. САЕ Пт. Поставување на приклучок за флеш. Возење

DEN 623.84

Од стока
Во продавницата

Карактеристики И Придобивки Целосна Полска Завршница Карактеристики флексибилен спој за тешко достапни сврзувачки елементи водичи за Влез прицврстувач за подобар ангажман И продуктивност голем број и големина на дел со тврд печат за полесна видливост капакот на мувлата за Удар е отстранлив за лесно складирање вклучува : 3/8" возење 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16" и 3/4" 6 точка флекс САЕ приклучоци. Спакувани во футрола обликувана со удар со отстранлив капак.- ШКУ : WTD10466 голема идентификација со тврд печат. Влез агол водичи прицврстувач. Целосна полска хромирана завршница. Флекс приклучок во собата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне