• Свеж
Едноставно Маргаритка 16 16 Храброст Збор Печатење Перница

Едноставно Маргаритка 16 16 Храброст Збор Печатење Перница

DEN 543.84

Од стока
Во продавницата

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници што отелотворуваат боја и стил. "Едноставно Маргаритка 16" х 16 " Храброст Збор Печатење Перница : Мека Откачи Полиестер Надворешноста. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува. ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне