• Свеж
Кардоне 53-Засилувач На Сопирачките За Избрани 98-Моделите На Хонда Исузу Се Вклопуваат изберете: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ НА ХОНДА

Кардоне 53-Засилувач На Сопирачките За Избрани 98-Моделите На Хонда Исузу Се Вклопуваат изберете: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Засилувачи на вакуумска Моќност На Сопирачките : 98-01 Пасош На Хонда, 98-00 Исузу Амиго, 98-01 Исузу Родео, 01 Исузу Родео Спорт, 02 ЕДИНИЦА За МОЌНОСТ На Аксиомата Исузу. Засилувач На Сопирачките За Напојување. Одговара Изберете : 1998-2001 ИСУЗУ РОДЕО 1998-2001 ХОНДА ПАСОШ 2002 ИСУЗУ АКСИОМА 1998-2000 ИСУЗУ АМИГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне