• Свеж
ГЕ Фрижидер Пена Лента-Дното На Блокот На Испарувачот Првично Испорачан СО HTS22GCPBRCC, HTS22GCPBRWW

ГЕ Фрижидер Пена Лента-Дното На Блокот На Испарувачот Првично Испорачан СО HTS22GCPBRCC, HTS22GCPBRWW

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Ова е пена лента која оди околу ДНОТО на блокот на испарувачот. Оваа пена има леплива лента! Овој дел не доаѓа со упатства за инсталација. Овој оригинален Ge Фрижидер Пена Лента - Дното На Блокот На Испарувачот првично се испраќаат со следниве ge уреди : HTS22 GCPBRCC, HTS22 GCPBRWW ова е вистински ge дел! Оваа ставка Е НОВА! Не го гледате вашиот број на модел? Испратете ни порака бидејќи сме среќни да помогнеме! Оваа Ставка Е НОВА!. Ова Е Вистински Ге Дел!. Не Го Гледате Вашиот Број На Модел? Испратете Ни Порака!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне