• Свеж
Ста-Обред 0,5 КС Пумпа Потопна

Ста-Обред 0,5 КС Пумпа Потопна

DEN 543.84

Од стока
Во продавницата

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти.Карактеристики 0, 5 кс пумпа потопниспецификации тежина : 12.87 фунти-SKU : ORGL132767-FPSE3200 A БЛК. ПУМПА КАНАЛИЗАЦИЈА ПОД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне