• Свеж
Cptfadh Птица Плашиш Прачки Виси Рефлексивни Штетници Отвратителен Одвраќање Градина Двор

Cptfadh Птица Плашиш Прачки Виси Рефлексивни Штетници Отвратителен Одвраќање Градина Двор

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Птица Плашиш Прачки Виси Рефлектирачки Штетници Отвратителен Одвраќање Градина Двор Опис : 1.СПИРАЛНИ РЕФЛЕКТОРИ ШТО ОДБИВААТ ПТИЦИ : Нашиот визуелен рефлектирачки украсен спинер користи движење на ветерот и светлосни рефлексии за да ги држи птиците подалеку од кој било агол. сјајните Рефлектирачки Миларни тркала можат лесно да ротираат на ветре, да ја заштитат вашата градина, фарма и тревник создавајќи силен блиц што ги плаши птиците.2.ХУМАНИТАРНИ РЕШЕНИЈА : Сребрените Миларни Спирални Рефлектори се направени од безбеден, пластичен материјал кој нема да му наштети на животната средина и животните. Наместо да ги застрашува и да им наштети на птиците, нашиот уред за одвраќање птици хумано ги плаши со рефлектирање на визуелната светлина.3.ГРАДИНА ДЕКОРАЦИЈА : Градина Сребрена Милар фабрика е 15 инчи висок што е доволно за да го привлече вниманието на птиците од далечина. Тие се двострани огледала, така што тие се повеќе рефлектирачки и добиваат повеќе shininifuunligtheyo scn на ветрот и ја рефлектираат сончевата светлина. ул додека се вртат на ветрот и ја рефлектираат сончевата светлина.4.ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Не е потребно склопување. Секој од нив доаѓа со издржлив најлон јаже што може да одолее на силни ветрови. Лесно закачете го овој спинер што го отфрла птичјиот заслепувач на вашата област со директна сончева светлина и ветер за ефективна употреба.5.3 ШИРОКА УПОТРЕБА : фабриката што ја рефлектира птицата е и практична и декоративна. Може да се користи во обработливо земјиште за заштита на ориз и зеленчук, или обесени на овошни дрвја или лоза, широко користени во оехарди,дауденшардни,арн, цр пс, чамци или автомобили од птица, ја прават вашата куќа, двор, тревник, езерце или друго поубаво. р куќа, двор, тревник, езерце или на друго место поубаво.Спецификации : Материјал : Пластичниот Пакет вклучува : 1 x Рефлектирачки Вртења Забелешки : за големината измерена рачно, ве молиме дозволете малку грешка. Производот е квалитетен и е издржлив. Удобен е и лесен за употреба. Безбедност, Заштита на Животната средина и Низок Јаглерод. Задоволство Посветеност : ако има какви било проблеми со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдоброто решение во рок од 24 часа. Боја : како што покажува сликата, поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне