• Свеж
Нејтан Џејмсhер Правоаголник Од Средината На Векот Златна Масичка За Кафе Со Стаклен Врв Даб Пловечки Полица Месинг Метални Нозе

Нејтан Џејмсhер Правоаголник Од Средината На Векот Златна Масичка За Кафе Со Стаклен Врв Даб Пловечки Полица Месинг Метални

DEN 1488.00

Од стока
Во продавницата

Едноставно и рационализирано, нелсон барстол работи убаво на кујнскиот шалтер или во барот. Стратешки поставената метална шипка за вашите стапала да се одморат и кадифените обложени седишта го прави овој минималистички дизајн оној што ќе го сакате во годините што доаѓаат. Нелсон е убаво завршен со четкана хромирана завршница и мазно седиште од вештачка кожа. Извлечете ја столицата од нелсон без грижи, ве покривме со претходно нанесени заштитници за стапала. Додадете масичка со директен дизајн што ја одржува вистинската рамнотежа на формата и функцијата во секоја дневна соба. Правоаголна масичка од 2 нивоа која има кристално чист стаклен врв и рустикален даб долна полица. Тенок месинг фондација благодатно ја поддржува масичката додека позајмува на својот дизајн за мали простори за дневна соба. Оваа стаклена масичка за кафе е идеална за прикажување украсни централни парчиња плус складирање списанија, пијалоци или закуски додека се забавувате во дневната соба. Лесно 30-минутно склопување и доживотна гаранција на производителот try обидете се 100 дена. Должина : 39 "х Ширина : 20" х Висина : 18 " простор за заштеда на кафе маса.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне