• Свеж
Отпорни на временски Услови 2-Парче Една Оска Р. В. Автомобил Гума Прикривање До-Црна

Отпорни на временски Услови 2-Парче Една Оска Р. В. Автомобил Гума Прикривање До-Црна

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Зачувајте ја вредноста и издржливоста на тркалата на вашето возило со овој лесен комплет за покривање на гумите со една оска. Чувајте ГО ВАШИОТ Р. в., автомобил или приколка складирани во гаража или многу за сезоната без да се грижите за издувните гасови на гумите да не бидат предолго во мирување. Неговата тешка пвц конструкција се одликува со отпорен на временски услови и водоотпорен дизајн кој ги штити вашите гуми од дожд или снег додека системот за заклучување на банџи топката овозможува прилагодено вклопување на вашите гуми; вклопувањето е доволно сигурно за да нема лабав материјал за да се оштети или издува на ветрот. Финишот отпорен НА УВ ги штити гумите од какво било оштетување од сонце, така што овие капаци за гуми може да се користат преку целата година. КАРАКТЕРИСТИКИ : Зачувајте ја вредноста и издржливоста на тркалата на вашето возило со лесниот сет на капакот на гумите со една оска тешката пвц конструкција има отпорна на временски услови и водоотпорна завршница што ги штити гумите од дождот системот за заклучување на банџи топката обезбедува прилагодено вклопување; вклопувањето е доволно сигурно што нема да има лабав материјал за оштетување Или издувување на ветрот Вклучува : (2) Материјал за покривање на гумите со една оска : ВОДООТПОРЕН пвц со завршница отпорна на ув компатибилен за гуми измерени од 33 до 35 инчи БОЈА : ЦРНА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне