• Свеж
Црево за контрола на емисијата на порти ЕМХ се вклопува Изберете: 2006- Хонда Цивил

Црево за контрола на емисијата на порти ЕМХ се вклопува Изберете: 2006- Хонда Цивил

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

ОВЕЕ-Вентилационите вентилации на картерот и цревата за контрола на емисиите се конструирани од висококвалитетни материјали за издржливост и максимален животен век. Ова црево за замена ективно го обновува системот за емисија во посакуваната работа и перформанси. Добијте го максималниот животен век од вашето црево за емисија со користење на решенијата на Гејтс. Гејтс EMH330 Црево за контрола на емисијата се вклопува Изберете : 2006-2011 Honda Civic 4 Cyl 1,8 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне