• Свеж
Женски Секач И Бак Хедер Јаглен Оукленд Атлетика Дритек Ковач Истегнете Го Врвот На Сечилото На Вратот

Женски Секач И Бак Хедер Јаглен Оукленд Атлетика Дритек Ковач Истегнете Го Врвот На Сечилото На Вратот

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Подобрете ја вашата колекција тимска облека со Овој Оукленд Атлетик Дритек Фалсификат Истегнување На Врвот На Сечилото На Вратот. Овој врв зрачи со класата и софистицираноста што ја очекувате Од Секачот И Бак, што го прави одличен за канцеларијата или теренот за голф. Со остро лого на тимот и чист, модерен изглед, оваа духовна опрема ќе го прикаже вашиот Атлетски фандом Во оукленд со стил. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Тонски надворешни детали за бод. Официјално лиценциран. Везено Лого. Само ткаенина сечилото јака. Краток ракав. Машинско перење. Увезени. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 50+ UPF. Марка : Секач & Бак. Везена графика. Мат ткаенина заврши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне