• Свеж
Бронко Хардвер Мини Една Песна Бајпас Штала Врата Хардвер Комплет 78 во

Бронко Хардвер Мини Една Песна Бајпас Штала Врата Хардвер Комплет 78 во

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Надградете го вашиот простор со Овој Мини Еднократен Хардверски Комплет За Бајпас На Штала Од Бронко хардвер. Направен со висококвалитетен јаглероден челик и со облога во прав, овој комплет е изграден да трае. Премиум најлонскиот валјак за врати овозможува непречено и тивко лизгање. Со лесни за следење упатства и претходно дупчени патеки, инсталацијата е ветре и може да се заврши за само 20 минути со две лица. Изберете од голем број големини на патеки или прилагодете бесплатно за да одговараат на вашите потреби. Плус, уживајте во брза испорака и стручна услуга за клиенти од нашиот тим со седиште во САД.Карактеристики : тешка конструкција од јаглероден челик со облога во прав Мазно и тивко лизгање со врвен ролери Од најлонска врата Лесни за следење инструкции и претходно дупчени патеки За брза инсталација Широк спектар на големини на патеки за избор или бесплатно прилагодување достапна Брза испорака и стручна услуга за клиенти од тим Со Седиште ВО САД тешка конструкција на јаглероден челик со облога во прав. Мазна и тивка лизгање со премиум најлон врата ролери. Лесни за следење упатства и претходно дупчени патеки за брза инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне