• Свеж
Задебелени Мали Деца отпорни На Здроби-Со Мрежест Џеб-Топчести Топчиња Во Боја На Макарон - Домашни Додатоци

Задебелени Мали Деца отпорни На Здроби-Со Мрежест Џеб-Топчести Топчиња Во Боја На Макарон - Домашни Додатоци

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Направена Од безбеден материјал за храна, оваа океанска топка е без БПА, без мирис и е безбедна за употреба, и има мазна, лесна за чистење површина, така што родителите не треба да се грижат дали кожата на нивното бебе ќе биде изгребана од неа за време на играта.Овие океански топки се отпорни на здроби и совршени за деца, секоја пластична топка може да собере над 130 килограми тежина. Доволно е меко за децата и доволно силно за возрасните да им овозможат на бебињата да вежбаат фаќање, држење, стискање, фрлање, па дури и шутирање во базенот, што го прави одличен подарок за children.It изработен е од јп материјал.Дијаметарот на топката е 5,5 см, а дијаметарот на ѕвездата или срцето е 6,5 см.Идеална за шатори, игротеки, детски базени и многу повеќе, оваа топка е одличен избор за играње на децата.Име на ставка : Океански Балматеријал : Карактеристики : Висока Еластичност, отпорна на Здроби, Со Детали За Мрежест Џеб : Кружен Дијаметар : 5,5 см/2,17" (Прибл.) Дијаметар на срцето/Ѕвездата : 6,5 см/2,56 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 100 x Океанска Топка Направена Од безбеден материјал за храна, оваа океанска топка е без БПА, без мирис и безбедна за употреба, и има мазна, лесна за чистење површина, така што родителите не треба да се грижат дали кожата на нивното бебе ќе биде изгребана од неа за време на играта. Овие океански топки се отпорни на здроби и совршени за деца, секоја пластична топка може да собере над 130 килограми тежина. Доволно е меко за децата и доволно силно за возрасните да им овозможат на бебињата да вежбаат фаќање, држење, стискање, фрлање, па дури и шутирање во базенот, што го прави одличен подарок за децата. Изграден е од ЈП материјал. Дијаметарот на топката е 5,5 см, а дијаметарот на ѕвездата или срцето е 6,5 см. Идеална за шатори, игротеки, детски базени и многу повеќе, оваа топка е одличен избор за играње на децата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне