• Свеж
Уникатен Разбој Базилика Прадо Килим Светло Зелена Беж 2' 2 3' 1 Правоаголник Шарени Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Базилика Прадо Килим Светло Зелена Беж 2' 2 3' 1 Правоаголник Шарени Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Колекцијата Во Мадрид зема модерни, живописни изливи на бои и ги става на традиционални модели без возраст кои го преживеале тестот на времето со векови. Преку процесот на боење на просторот, поединечните влакна се обоени неколку нијанси на боја истовремено, создавајќи брилијантна, динамична низа тонови. Исклучително мек на допир, овој килим ќе додаде возбудлив, вкусен изглед во вашиот дом. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне