• Свеж
Одг Момчиња Пижами Спиење Сет, 2-Парче, Големини 4-12

Одг Момчиња Пижами Спиење Сет, 2-Парче, Големини 4-12

DEN 380.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени за избор? Одете со Овој Дводелен Комплет За Спиење Одг Пижами За вашето момче истакнато со забавни, шарени отпечатоци од неговиот омилен—Пикачу. Удобен за ноќна релаксирачка или утринска игра, овој комплет За Пижами За Момчиња има врв за пуловер и шорцеви за влечење, изработени во ткаенина што дише—сега неговиот стил пред спиење е комплетен и пријатен. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 врв за пижами и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : Вратот на Екипажот; стил на пуловер; контрастни отпечатоци. Кратки карактеристики : стил на повлекување; еластичен појас за дополнителна удобност. Одг Компанија Меѓународниот, Сите Права Се Задржани. Момчиња Одг Пижами Во Собата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне