• Свеж
Вејверли Машина Перат Марокански Потресени Камен Површина Килим, 5'7'

Вејверли Машина Перат Марокански Потресени Камен Површина Килим, 5'7'

DEN 1314.24

Од стока
Во продавницата

Од класични цветни дизајни до елегантни модели на дамаск, Колекцијата На Килими Waverly Pelables носи безвременски стил во вашиот дом. Дизајнирани со модерен сензибилитет, овие современи килими се изработени од прекрасно мека мешавина од шенил и памучни предива. Лесната, рамна конструкција не само што го прави поставувањето ветре, туку го поедноставува чистењето : само фрлете во машината за перење. Додадете луксузно чувство за стил во вашиот декор со Овој Волшебен Тепих За Перење. Неговата камено-сива земја со неутрална боја е украсена со раскошен дизајн на дамаска во мека слонова коска, што е суптилно потресено поради допир на гроздобер талент. Машина-изработена од мека мешавина од шенил и памук во лесен, рамен стил што лесно можете да го фрлите во машината за перење и машината за сушење алишта. Гроздобер килим што се пере додава чувство на класичен луксуз во вашиот дом. Лесен, рамен стил може лесно да се постави на вашите подови. Машина-изработена од мешавина од супер мека шенила и памук. Идеално дополнување на декор на земја, куќа и фарма. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне