• Свеж
Квик Сенка 167535ДС СОЛО фт. Аранжман Нога Крошна, Тиркизна Покривка-Сива Рамка

Квик Сенка 167535ДС СОЛО фт. Аранжман Нога Крошна, Тиркизна Покривка-Сива Рамка

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Соло Челичната Крошна На Quik Shade 72 е атрактивна крошна за наклонети нозе која нијансира до 6 до 7 луѓе и обезбедува до 72 квадратни метри. фт. на сенка. Овој врв на линијата, висококвалитетната скокачка крошна е пренослива и изработена од издржливи и врвни квалитетни материјали. Со бесконечни висински позиции, ќе ја изберете висината на крошна што одговара на вашите потреби. Лесно едно лице собранието! Карактеристики Отпорни На вода Соло72 Наклонетост На Ногата Спецификации Стил : Пентматеријал : Полиестер 150 Дениерфрам Боја : Сива Боја : Тиркизиза : 11 х 11 стапки.Дијаметар Ребро Цевки : 1.26 во.Вкупна Површина За Складирање : 103,36 квадратни метри. фт.Вкупен Волумен На Складирање : 803,39 кубни. фт.Потребно собрание : Yes Wall Висина : 80.5 во.Тежина : 31 фунти-SKU : SHLTL1707 Quik Сенка 167535 DS СОЛО72 11 x 11 ft. Аранжман Нога Крошна, Тиркизна Покривка - Сива Рамка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне