• Свеж
Новороденче Бебе Девојче Костим За Капење Едно Рамо Едно Костим За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Бела 18 Месеци

Новороденче Бебе Девојче Костим За Капење Едно Рамо Едно Костим За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Бела 18 Месеци

DEN 230.24

Од стока
Во продавницата

Новороденче Девојка Без Ракави Костими За Капење Ромпер, Едно Рамо Возбудува Цветни Костим За Капење, Плажа Облека Едно Парче Крпа. Големина (см) : . 70должина : t38t Bust : 46t Возраст : t0-6месеци. 80должина : t40t Bust : 48t Возраст : t6-12месеци. 90должина : t42t Bust : 50t Возраст : t12-18mesths. 100tlengh : t46t Bust : 52t Возраст : t18-24mesths. Големина (инч) : . 70должина : t14. 96t Bust : 18.11таге : 0-6месеци. 80должина : t15, 75t Bust : 18.9таге : 6-12месеци. 90tlengh : t16. 54t Bust : 19.69таге : 12-18месеци. 100tlengh : t18. 11t Bust : 20.47таге : 18-24месеци. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : Т.Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Стил На Ракав : Без Ракави. Должина : Редовно. Повод : Повик. Содржина На Пакетот. 1 х Костими За Капење Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : полиестер новороденче бебе девојче едно рамо костим за капење, модни доенчиња едно парче костим за капење плажа носат костим за сончање, брзо-сува и мазна. Стил : Симпатична бебе девојка едноделен костим за капење, едно рамо, 3д цветна јака возбудлива облека за капење, совршен летен костим за капење плажа носете облека за бикини. Повод : девојчето едно парче костим за капење со едно рамо погоден за базен, плажа или ден на сонце, капење, пливање, вашите мали девојчиња ќе добијат многу комплименти носејќи го. Големина : Погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци,12-18 месеци, 18-24 месеци бебе девојки, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете вашата големина. Измијте : доколку е потребно, измијте го одделно од облека со цврста или светла боја за да избегнете избледување и боење. Не избелувајте. Пакетот вклучува : 1* костими за капење ромпер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне