• Свеж
Каролини Богатства ББ4343ГФ Ноќта На Вештерките Папилон Самур Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства ББ4343ГФ Ноќта На Вештерките Папилон Самур Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства BB4343 GF Ноќта На Вештерките Папилон Sable Бело Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Ноќта на Вештерките Папилон Самур Бело Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Папилон. Одличен подарок за сопственик На Папилон. Прославете Ја Ноќта на Вештерките Со Ова Знаме На Градината За Ноќта на Вештерките. Одличен подарок за празникот или додаток на вашите украси За Ноќта на Вештерките. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне