• Свеж
Taqqpue Машки Обичен Џогер Спортски Панталони Еластични Панталони За Влечење На Половината Со Џебови Еднобојни Лабави Работни Панталони Лесни Џогери За Вежбање Спор?

Taqqpue Машки Обичен Џогер Спортски Панталони Еластични Панталони За Влечење На Половината Со Џебови Еднобојни Лабави Работни

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Машки Модни Џогери Спортски Панталони-Памучни Панталони Панталони За Суи Панталони Машки Долги Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Менокација : Надворешна,Секојдневна,Секојдневна Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил : Мода, Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 30 Половината : 75-88см/29.53-34.65 "Колк : 102см/40.16" Должина : 100см/39.37 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 78-96см/30.71-37.80 "Колк : 106см/41.73 " Должина : 102см/40.16"Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 81-104см/31.89-40.94 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 104см/40.94"Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 84-104см/33.07-40.94 "Колк : 114см/44.88" Должина : 106см/41.73 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 87-120см/34.25-47.24 "Колк : 118см/46.46" Должина : 108см/42.52 " Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90-128cm/35.43-50.39 "Хип : 122cm/48.03" Должина : 110cm/43.31 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 93-136cm/36.61-53.54 "Колк : 126cm/49.61" Должина : 112cm/44.09 " € ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ q памук и полиестер.Овие машки товарни панталони со врвки се изградени да траат додека одржуваат дишење и удобност.Чувајте го удобно во текот на целиот ден. ●ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ●Машки панталони за пешачење на отворено опремени со џебови за максимален капацитет за складирање. Џебовите за безбедно складирање на вашите personal предмети или гаџети, чувајте ги вашите работи побезбедни што спречува лизгање и нуди побрзо повлекување и складирање. ●НАТПРЕВАР}машките секојдневни карго панталони се погодни како панталони за пешачење, тактички панталони, работни панталони, карго панталони, панталони за патување, панталони за кампување или панталони за риболов. Подигнете ги вашите активности на отворено со оваа удобна панталона ќе го направи вашето движење послободно. ①ПРИЛИКИ панталони за машка карго работа погодни за секојдневно носење, спорт на отворено,тактичка и воена облека,пешачење,качување,риболов,планина,возење велосипед,кампување итн. ●ТОПЛИ СОВЕТИ●нашата големина не е големина, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини што ја даваме. Ви препорачуваме да изберете 1 големина поголема од вообичаената size.In со цел да се грижиме за различните типови на тело на нашите клиенти, дизајниравме различни големини од M ДО 3 XL. ќе Ни биде драго ако можеме да добиеме совет од вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне