• Свеж
Капезио Професионална Мрежа Беспрекорна Тесна-Девојки

Капезио Професионална Мрежа Беспрекорна Тесна-Девојки

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Покажете им како тоа е направено Во Професионалната Мрежа Беспрекорна Тесна. Карактеристики мека најлонска постава за чорапи и цврсти влошки за стапала за да ги одржувате чевлите удобно на место за време на најинтензивните танцови броеви. Достапно во црна или карамела за да го подобрите стилот на вашата танчерка во подем. Мрежеста нога цврсто. 80% Најлон 20% Спандекс. 1 " еластичен појас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне