• Свеж
Забава Експрес Одмор Венец, 6'

Забава Експрес Одмор Венец, 6'

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Забава Експрес нема подобар начин за украсување за празниците отколку со Оваа Венец Од Джинджифилово. Среќните мали мажи од джинджифилово се поврзани со црвено-бела жица која изгледа како бонбони. Забава Експрес е водечки снабдувач НА б2б играчки, новини, подароци и премии. Нашите производи се движат од традиционални омилени до денешните трендови. Задоволни сме да понудиме повеќе од 10.000 артикли во нашата производна линија. Забава Експрес Хартија. 4-1/4" х 5-1/4" знаменца на банер од 6 стапки. Браун.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне