• Свеж
Лево Пренос Монтирање-Компатибилен Со-Тојота Корола 1.8 Л 4-Цилиндар 2001

Лево Пренос Монтирање-Компатибилен Со-Тојота Корола 1.8 Л 4-Цилиндар 2001

DEN 1215.84

Од стока
Во продавницата

Лево Држач За Пренос-Компатибилен со 1998-2002 Тојота Корола 1,8 Л 4-Цилиндрипозиција : Лева Белешка : Автоматски Менувачкомпатибилен со или Одговара : - 1998-2002 Тојота Корола 1,8 Л 4 Цил Автоматски 4 Спдфити Години : 1998 1999 2000 2001 2002 Преглед Опис На Производот за Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1998 1999 2000 2001 2002. Монтирање На Пренос.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне