• Свеж
Флеш Мебел Тит Комерцијален Одделение Без Чад Отворен Огниште, Природно Дрво Гори Преносни Оган Јама Со Водоотпорен Капак, Бронза

Флеш Мебел Тит Комерцијален Одделение Без Чад Отворен Огниште, Природно Дрво Гори Преносни Оган Јама Со Водоотпорен Капак, Бронза

DEN 4718.24

Од стока
Во продавницата

Продолжете го времето на отворено со семејството и пријателите додека останувате пријатни и топли кога ќе се соберете околу оваа јама за палење дрва без чад достапна во 3 завршетоци за да одговара на вашиот личен стил. Уникатниот дизајн со двоен ѕид создава шема на проток на воздух што го враќа најголемиот дел од чадот назад во комората за изгореници за да можете да уживате во слободното време без иритирани очи или носни пасуси. Уникатниот се-во-едно дизајн на оваа огниште во дворот има интегриран држач за подигнување на челичната рамка, додавајќи дополнителен слој на заштита од топлина на површините на земјата. Лесниот, пренослив дизајн ви дава слобода да го однесете ова огниште, кампување или на плажа додека решетката за подигнување се ослободува од остатоците оставени од вашиот последен оган и водоотпорниот капак ја одржува оваа единица да изгледа одлично во текот на целата година. Без потреба од склопување, оваа модерна огниште е подготвена за употреба веднаш надвор од кутијата и марамчиња чисти со влажна крпа. Флеш Мебел Тит Комерцијални Одделение 27 инчен Чад Отворено Огниште, Природно Дрво Гори Преносни Оган Јама Со Водоотпорен Капак, Бронза. Модерна Огнена Јама Без Чад Од 27 Инчи Со Интегриран Држач. Бронзена Завршница. Двојна Ѕидна Конструкција За Зголемен Проток на Воздух. Вградениот Држач Обезбедува Дополнителна Заштита од Топлина за Површините на Земјата. Составен Од Челик Со Тежок Мерач. Вклучува Решетки за Подигнување и Водоотпорен Капак. Лесен Пренослив Дизајн за Лесен Транспорт и Складирање. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Не Е Потребно Собрание. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 27 "W x 27" D x 17.75 " H. Флеш Мебел Тит Комерцијални Одделение 27 инчен Чад Отворено Огниште, Природно Дрво Гори Преносни Оган Јама Со Водоотпорен Капак, Бронза. Модерна Огнена Јама Без Чад Од 27 Инчи Со Интегриран Држач. Бронзена Завршница. Двојна Ѕидна Конструкција За Зголемен Проток на Воздух. Вградениот Држач Обезбедува Дополнителна Заштита од Топлина за Површините на Земјата. Составен Од Челик Со Тежок Мерач. Вклучува Решетки за Подигнување и Водоотпорен Капак. Лесен Пренослив Дизајн за Лесен Транспорт и Складирање. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Не Е Потребно Собрание. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 27 "W x 27" D x 17.75 " H. Флеш Мебел Тит Комерцијални Одделение 27 инчен Чад Отворено Огниште, Природно Дрво Гори Преносни Оган Јама Со Водоотпорен Капак, Бронза. Модерна Огнена Јама Без Чад Од 27 Инчи Со Интегриран Држач. Бронзена Завршница. Двојна Ѕидна Конструкција За Зголемен Проток на Воздух. Вградениот Држач Обезбедува Дополнителна Заштита од Топлина за Површините на Земјата. Составен Од Челик Со Тежок Мерач. Вклучува Решетки за Подигнување и Водоотпорен Капак. Лесен Пренослив Дизајн за Лесен Транспорт и Складирање. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Не Е Потребно Собрание. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 27 "W x 27" d x 17.75 " H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне