• Свеж
Синиот Бивол Поттикнува Скари Природни Задоволства За Кучиња, Пилешко, 10оз Торба

Синиот Бивол Поттикнува Скари Природни Задоволства За Кучиња, Пилешко, 10оз Торба

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Задоволете ја желбата на вашиот пријател за летно печење на скара цела година со Подбуцнувања На Скара, со примамлив вкус и текстура инспирирана од совршено омилени на скара. Направени со вистинско месо како прва состојка, овие нежни задоволства за кучиња носат радост на топол летен ден во секое време. СИНИТЕ Поттикнувања ви ги носи Синиот Бивол, лидерот во природната храна за домашни миленици. Сакајте ги како семејство. Однесувајте се КОН нив КАКО СЕМЕЈСТВО НОВО ВО СИНО : Поттикнувањата сега се дел од семејството Блу Бафало! Истиот одличен вкус и здрави состојки, сега поддржан Од Вистинското СИНО Ветување. ПРВО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО : Подбуцнувања Скарите се прават со вкусно вистинско пилешко како прва состојка за неодолив вкус. ТЕКСТУРА ШТО МАВТА СО ОПАШКАТА : Кучињата ќе ја ископаат нежната и вкусно јагленисана текстура на овие здрави задоволства за кучиња. НАПРАВЕНИ ВО САД : Поттикнувањата се направени од САД со најдобрите состојки во светот. ЗДРАВИ СОСТОЈКИ : СИНАТА храна и задоволствата се формулирани со најдобрите природни состојки, без оброци од пилешки нуспроизводи, без пченка, пченица или соја и без вештачки вкусови или конзерванси. ПАКУВАЊЕТО МОЖЕ ДА ВАРИРА : Содржи една (1) 10оз торба СО СИНИ Подбуцнувања Скари Природни Третирања За Кучиња, Пилешко.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне