• Свеж
Црвен Кап Машки Гаќи За Готвење

Црвен Кап Машки Гаќи За Готвење

DEN 368.00

Од стока
Во продавницата

Без разлика дали ќе изберете поплин или твил, мешавините од поли/памук додаваат структура на бурниот ден. Месинг патент и предвремено затворање ги одржуваат работите заедно, додека страничниот еластичен појас нуди дополнителна просторија за дишење. Чувајте го она што ви треба во џебовите на колкот и предниот наклон - и поминете го денот со стил. Страничен еластичен појас; Месинг патент Два предни наклонети џебови и два џебови за колкови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне