• Свеж
Minecraft Волшебна Соба Плејсет Со 3.25 - Во Стив Слика И Додатоци

Minecraft Волшебна Соба Плејсет Со 3.25 - Во Стив Слика И Додатоци

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Волшебната маса Minecraft со технологија за промена на бојата оживува возбудлив елемент На minecraft play! Во Minecraft, играчите можат да го направат своето оружје, алатки и други предмети помоќни преку волшебност, а сега обожавателите можат да ја оживеат таа магија благодарение на промената на бојата! Овој возбудлив повеќеделен плејсет вклучува волшебна маса, 4 оружја за промена на бојата и парчиња хартија за играчите да изградат свои волшебни простории. Вклучува 3,25-инчен стив фигура со маѓепсан оклоп. Со вклучени 10 парчиња игра, тоа е целосна игра во кутија! Боите и украсите може да варираат. Minecraft мулти-парче волшебна табела плејсет нуди целосна игра во кутија. Сега играчите На Minecraft можат да го маѓепсаат своето оружје и алатки во реалниот свет!. Вклучува и парчиња хартија за играчите да можат да градат свои волшебни простории. Вклучува една фигура на Стив од 3,25 инчи во маѓепсан оклоп за уште повеќе опции за раскажување приказни!. Фановите на Minecraft ќе имаат експлозија користејќи ја својата имагинација за да ги рекреираат авантурите во играта и да измислат свои приказни со овој комплетен сет за игри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне