• Свеж
Каролини Богатства SC9816CHF Бостон Териер со англиски Унија Џек Британско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа

Каролини Богатства SC9816CHF Бостон Териер со англиски Унија Џек Британско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства SC9816 CHF Бостон Териер со англиски Унија Џек Британско Знаме Знаме Платно Куќа Големина, Куќа Големина, Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични бостон териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова Знаме Платно Куќа Големина е од каролини богатства колекција Унија Џек Британското Знаме. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне