• Свеж
Легенди За Чима Огнен Прстен Поставен ЛЕГО 70100

Легенди За Чима Огнен Прстен Поставен ЛЕГО 70100

DEN 446.24

Од стока
Во продавницата

Предупредување : Производот Содржи Мали Делови. Не Е Наменет За Деца Под 4-Годишна Возраст. Летајте низ Огнениот Прстен!Скокни Во Огнениот Прстен за да се бориш за ЧИ! Прикачете Го Разар на Брзината На Гавранот, повлечете го кабелот за рипување, тркајте ја рампата и летајте низ огнениот Огнен Прстен за да победите! Прикачете го напојувањето за издувни гасови со пламен или поставете ги огнените конуси, променете ја големината на прстенот и натпреварувајте се против вашите пријатели! Комплетот вклучува минифигура, 2 оружја, Брзина, кабел за рипување, напојување, рампа, 2 конуси за оган, 6 ЧИ и 5 карти за игра. Ставете го вашиот тајминг и точност на тестот со оваа пламена-брза игра со кабел за 1 или повеќе играчи!Вклучува разар минифигура со 2 оружја Карактеристики Огнен Прстен, рампа, 2 противпожарни конуси, Брзина На Гавран, кабел за рипување, напојување, 6 ЧИ и 5 карти за игра.Оружјето вклучува чи оружје и стандардно оружјескокнете низ Огнениот Прстен!Битка за сите 6 ЧИ!Повлечете го кабелот за рипување и ослободете Ја Брзината!Прикачете го напојувањето за скокови на пламен!Натпреваруваат со вашите пријатели во акција спакувани игра на вештина!Соберете го ЦЕЛИОТ лего серија Чима Спидорз за создавање комбо игри!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне