• Свеж
Здраво Маче На Комплетот За Вкрстен Бод За Перничиња За Тревникот, 16 16

Здраво Маче На Комплетот За Вкрстен Бод За Перничиња За Тревникот, 16 16

DEN 403.04

Од стока
Во продавницата

Вервако е меѓународно познат како водечки производител на висококвалитетни комплети за игла. Здраво Маче На Комплетот За Вкрстени Шевови За Перничиња За Тревникот, 16 "х 16" : тие имаат комплетен опсег на комплети во различни техники за везење. Релаксирачко поминување на времето што може да се примени и за едукативни и терапевтски цели. Дизајнот е рачно насликан токму на ткаење теми на платно. Овој пакет содржи голема дупка 100 проценти памучно Платно Цвајгарт, 100 проценти акрилно предиво, 1 игла и упатства. Завршена големина : 16 "х 16". Дизајн : Здраво Маче На Тревникот. Рачно миење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне