• Свеж
Вагнер Термокиет Пд Комплет За Керамички Диск Сопирачки одговара избери: 1969-ФИАТ 124, 1972 - ТОЈОТА КОРОЛА

Вагнер Термокиет Пд Комплет За Керамички Диск Сопирачки одговара избери: 1969-ФИАТ 124, 1972 - ТОЈОТА КОРОЛА

DEN 1436.32

Од стока
Во продавницата

Вагнер ТК влошките за сопирачките имаат формулација на триење со нула бакар и единствена интегрално Обликувана технологија За Изолатор (ИМИ) за потивко работење. ПОТИВКО РАБОТЕЊЕ дизајнот специфичен за Апликацијата и уникатното триење во форма на ласер ја шират топлината, звукот и вибрациите за да ги намалат можностите за бучава. ДОЛГ ЖИВОТ супериорниот дизајн на формулацијата ја троши топлината за долготрајни перформанси на триење и намалено избледување на сопирачките. ПОЧИСТИ ТРКАЛА комерцијалната формулација обезбедува супериорни перформанси на сопирање и намалено абење на роторот, помагајќи да се намали прашината на сопирачките. ЕДНОДЕЛЕН ДИЗАЈН ИМИ технологијата интегрира материјал за триење, потпорна плоча и изолатор во подлогата за сопирачките за избрани апликации. ВКЛУЧЕН Хардвер премиум хардвер од нерѓосувачки челик вклучен за избрани апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ влошки За Сопирачките достапни за повеќето возила на патот. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 1969-1982 ФИАТ 124 1969-1970,1972-1974 ТОЈОТА КОРОЛА 1983 ФИАТ ПИНИНФАРИНА 1983-1988 ФИАТ БЕРТОНЕ 1980-1982 ФИАТ Х 1/9 1969-1973 ФИАТ 850 1971-1979 ФИАТ 128 1975-1979 ФИАТ 131 1980-1981 фиат БРАВА 1979-1982 ФИАТ СТРАДА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне