• Свеж
Атвуд Тркалезна Палуба Местење Водичи На Црно 11943-7

Атвуд Тркалезна Палуба Местење Водичи На Црно 11943-7

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Атвуд 119437 Водич За Местење На Палубата Овие фитинзи со тркалезна палуба се монтираат рамно до палубата создавајќи низок профил, отпорен на финтата.Карактеристики : Монтирања со еден прицврстувач прифаќа до 1/4" шок кабел со 30-те опции за шок кабел На Атвуд црна најлонска конструкција Водичи За Местење На Тркалезна Палуба Атвуд, Црна, Пакет од 4 : овие тркалезни фитинзи на палубата се монтираат рамно на палубата создавајќи низок профил, отпорен на финтата дизајн. Монтира со еден прицврстувач. Прифаќа до 1/4" шок кабел. Обидете се со опциите на шок кабелот На Атвуд од 30'. Црна најлонска конструкција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне