• Свеж
Цимери Дождовни Шуми Зелени Лисја Кора И Стап Позадина

Цимери Дождовни Шуми Зелени Лисја Кора И Стап Позадина

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Најлесната позадина што некогаш ќе ја закачите или отстраните, трансформирајте го вашиот простор или декор со Цимери Зелени Лисја Од Дождовни Шуми Кора и Стап Позадина. Користете на која било мазна рамна површина, вклучувајќи ѕидови, мебел, ормари, декор и многу повеќе. За да инсталирате, едноставно излупете и залепете се на вашата површина, а потоа измазнете. Цимерите кора и стап позадина користи комерцијален лепило специјално формулиран за ѕидови и никогаш нема да остави зад себе леплива остатоци ако отстранети. Отстранлив и репозиционирачки, стил вашиот простор денес со Цимери кора и стап позадина. Доаѓа со 1 ролна - 20,5 инчи широк Х 16,5 стапки, покрива 28,18 квадратни стапки. Печатени на безбедна, висококвалитетна подлога. Лесен за инсталирање-Само излупете и залепете. Не остава лепливи остатоци на површината. Безбедно за насликани ѕидови. Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина, производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Одлично за самостојни проекти за украсување, вклучувајќи мебел, скали, додатоци и многу повеќе. Веднаш отстранлив и репозициониран во полни ленти. Супериорна јачина и својства за контакт со хартија. Совршен и за изнајмувачи и за сопственици на куќи. Исчистете ја и оставете ја површината да се исуши пред нанесувањето за најдобри резултати. Две лица се препорачуваат за инсталација. Излупете ја подлогата на производот назад 12 инчи одеднаш и измазнете ја хартијата до ѕидот. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне