• Свеж
Евоцирајте Стамен Традиционален Тепих Со Гранична Област, Кралска Слонова Коска, 9' 12'

Евоцирајте Стамен Традиционален Тепих Со Гранична Област, Кралска Слонова Коска, 9' 12'

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Евоцирајте Килими Од Областа Фриз се модна колекција на безвременски дизајни на килими исполнети со мод, бои за поставување трендови. Секој Евоцира килим мешавини класични модели, утешни текстури и бои во висок стил. Овие уметнички изработени преодни подни облоги се модерен, лесен избор за нега за која било област од домот. Евоцирајте Кралско Сино / Слонова Коска.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне