• Свеж
Ауфмер Се Занимава Со Дуксери За Женска Кафеава Мечка Дуксер Зимски Дуксер Со Долги Ракави Чанта За Личност Есенска Облека

Ауфмер Се Занимава Со Дуксери За Женска Кафеава Мечка Дуксер Зимски Дуксер Со Долги Ракави Чанта За Личност Есенска Облека

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Женска Кафеава Мечка Дуксер Зимска Долга маичка Личност Bag Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење,, 3.Уникатниот дизајн ве прави поубав4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Производ information : Season : : Spring/Autumn/Winter Gender : Women,girl Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,должина На Модниот Ракав : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Блуза+1 еез кеса не Можеше да се намали во ладно перење, фен за тивок оган. ● Американски стил за сите возрасти. ●Врвката за влечење на хаубата може да се повлече цврсто за да се задржи ветрот надвор во студените пролетни/есенски/зимски денови. ● Добра дебелина и топлина за поладни денови на пролет или fall. ®Издржлив, исто така може да го натопи во топка и да го стави во мојата торба и сепак да го носи подоцна. ● Точно по големина, удобно вклопување и совршено за надворешна облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне