• Свеж
Дизни Автомобили Молња МЕКВИН 3д Пината Комплет

Дизни Автомобили Молња МЕКВИН 3д Пината Комплет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ка-чау! Трка во текот на нашиот веб-сајт За Овој Дизни Автомобили Молња МЕКВИН 3Д Пината Комплет. Тој?е најбрзиот тркач наоколу и главниот лик Од серијата Дизни И Пиксар, Автомобили. Овој комплет доаѓа со обликувана пината, како и разни добрите и залихите. Нека сите деца и млади обожаватели На Молња Меквин наизменично се обидуваат да добијат што е можно повеќе бонбони! Вклучува : (1) Пината, (1) Филер За Играчки Пината, (1) Филер За Бонбони Пината, (1) Маска, (1) Стап За Бастер Пината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне