• Свеж
Девојки Млади Маскирани Пуловер Дуксер Со Џеб Од Торбичка

Девојки Млади Маскирани Пуловер Дуксер Со Џеб Од Торбичка

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Облека Големи Девојки (7-16) Облека Млади Маскирани Пуловер Дуксер со Џеб Од Торбичка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне