• Свеж
Мог Дс Вратоврска Прачка Крај За Понтијак Огнена Птица, Совозачка Страна, Внатрешна

Мог Дс Вратоврска Прачка Крај За Понтијак Огнена Птица, Совозачка Страна, Внатрешна

DEN 667.68

Од стока
Во продавницата

Одговара на следниве возила : Pontiac Firebird1970 Предна Десна Страна, Внатрешна1971 Предна Десна Страна, Внатрешна 1972 Предна Десна Страна, Внатрешна 1973 Предна Десна Страна, Внатрешна 1974 Предна Десна Страна, Внатрешна 1975 Предна Десна страна, Внатрешна, 1-ви дизајн; w/5-3/4" Долг Надворешен Крај На Прачката; Мерка Од Ctr. Од Сад До Крај На Вратоврската Родмог Ое Замена Вратоврска Род Завршува Дизајниран да се вклопи цврсто и стожерно десно, краевите НА ВРАТОВРСКАТА за замена НА ОЕ на МООГ обезбедуваат супериорна издржливост и целосен опсег на движење за максимална одговорност на управувачот. Основана во 1919 година, МОГ е водечки развивач на делови за управување и суспензија за автомобилскиот резервен пазар.Прецизно дизајниран да ги исполнува БАРАЊАТА ЗА ОЕ, изработен СО дополнителна цврстина SAE 1040 фалсификуван челичен метален лежиште во прав, целосно подмачкан за да се минимизира триењето и абењето што се нуди за мноштво домашни и странски возила, едноставно за инсталирање со лесен пристапен клуч за рамно управување, олеснет со топчести метални обетки?целосниот опсег на движење е прецизно проверен за да се гарантира сигурност и траен квалитет Моог ДС783 Крај На Шипката За Врзување За Понтијак Огнена Птица, Совозачка Страна, Внатрешна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне