• Свеж
Америвуд Насловна Достоен КАМИН Тв Штанд За Телевизори до 70

Америвуд Насловна Достоен КАМИН Тв Штанд За Телевизори до 70

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Завршете ја вашата дневна соба или човечка Пештера со класичниот Штанд ЗА КАМИН За Камин Во Домот На Америвуд. Овој едноставен Држач за ТВ може да ги собере повеќето Телевизори до 70" широк или до 120 килограми. Класичната завршница на еспресото на ламинираните честички се спарува со кој било стил и dé ® cor и му дава ажуриран Изглед на Овој Штанд. 18" вметнувањето електричен камин загрева просторија до 400 квадратни метри и може да се користи со или без топлина. 4-те поголеми отворени полици можат да ја држат вашата кабелска кутија, двд или блу-реј плеер и аудио опрема и да понудат дупки за управување со жица за да ги направат уредите за приклучување едноставни. 4-те помали полици се совршени за вашата колекција НА ДВД И почетна dé ® cor. Отворениот концепт обезбедува соодветна циркулација на воздухот за да не се прегрее вашата опрема. Тв Штандот се испраќа рамно до вашата врата во 2 кутии и бара склопување при отворањето. Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат. Откако ЌЕ се состави, Тв-Штандот се мери да биде 19,1"H x 71,4"W x 18"D. AMERIVOOD Home worting TV Камин Штанд За Телевизори до 70", Еспресо Дајте му на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР класично место за седење со Американскиот Домашен Камин За Камин За Телевизори широк до 70" или 120 фунти. Изработена од ламинирана честичка, прекрасната завршница на еспресото добро го спојува секој стил и dé ® cor. Вметнувањето на електричниот камин од 18 инчи има реален ефект на пламен што може да се користи со или без топлина. Влошката може да загрее просторија до 400 квадратни метри. фт. и приклучоци во стандарден штекер ОД 120 V. Ставете ГО ВАШИОТ двд плеер, кабелска кутија и системи за игри на 4 поголеми отворени полици. Отворениот концепт нуди соодветна циркулација на воздухот и дупките за управување со жици ги олеснуваат уредите за приклучување. 4-те помали полици се идеални за вашата колекција ДВД и игри или домашен декор. Тв Штандот се испраќа рамно до вашата врата во 2 кутии и 2 возрасни се препорачуваат да се соберат. Тв-Штандот може да собере до 120 килограми. Поголемите полици можат да соберат 20 килограми. секој. Секоја од помалите полици може да собере до 5 килограми. Собрани димензии : 19.1"H x 71.4"W x 18" D. Amerivood Home гарантира дека овој производ ќе биде ослободен од дефекти и се согласува да го поправи секој таков дефект. Оваа гаранција опфаќа една година од датумот на оригинално купување. Со повеќе од 30 години искуство во furnitureа мебел, Америвуд Хоум нуди широк спектар на производи за мебел за дома за секоја соба од куќата. Стекнат Од Дорел Индустрис Во 1978 Година, Америвуд Хоум стана лидер на furnitureа мебел што расте во Спална Соба, Домашна Канцеларија, забава, складирање и младински производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне