• Свеж
Топла Тркала Чудовиште Камиони 1: Скала Млечни Испорака Игра Возило

Топла Тркала Чудовиште Камиони 1: Скала Млечни Испорака Игра Возило

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Камионите Чудовишта Со Топли Тркала 1 : 24 камиони со леано леано се најлошите камиони некогаш изградени за конкуренција и крајна доминација! Подготвени да се квадрираат во битки од глава до глава со нивното преголемо тело и џиновски тркала. Секој пакет камиони обезбедува статистика за секој камион-чудовиште, вклучувајќи име, тип на камион, јачина, уникатен напад на несреќа и моторна одморалиште за одлична забава за раскажување приказни! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Возраст : 3 години и повеќе. Срамота асортиман На 1 : 24 Скала Топла Тркала Чудовиште Камиони со издржливи умре-фрлија метални тела!. Преголеми тела и џиновски чудовишни тркала им даваат на овие омилени камиони со скала 1 : 24 на работ на мега груб терен. Спакувани со страшни статистики за враќање на деталите. Изграден за да пресече и сруши сѐ на повидок, кршејќи го секој автомобил на патот. Ништо не може да ги запре најлошите возила некогаш изградени за конкуренција од глава до глава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне