• Свеж
Powerstop KOE PSBKOE ПРЕДНА И ЗАДНА ДНЕВНА ВОЗАЧКА СОПИРАЧКА Комплет Одговара изберете: 1993-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Powerstop KOE PSBKOE ПРЕДНА И ЗАДНА ДНЕВНА ВОЗАЧКА СОПИРАЧКА Комплет Одговара изберете: 1993-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Powerstop ПРЕДЕН И ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE2121 PSBKOE2121 КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ НА ПРЕДНИОТ И ЗАДНИОТ ДНЕВЕН ВОЗАЧ Одговара : 1993-1998 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне