• Свеж
Атвуд 9355бд Софтсајд УВ-Отпорен Морски Брод Фендер, Сина

Атвуд 9355бд Софтсајд УВ-Отпорен Морски Брод Фендер, Сина

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Понтонскиот Браник Атвуд Софтсајд 9355БД1 е во наутичка сина боја и доаѓа со доживотна гаранција против кредање, разделување, крадење, издувување и дробење. Сите Меки браници се отпорни на УВ И избледуваат. Двојно обликуваното око завршува за дополнителна сила. Беспрекорна едноделна конструкција. Овална форма и ребрести страни се спротивставуваат на тркалање против трупот. Мек на допир и лесен за трупот, потрошувачите му веруваат на Името Атвуд во браниците. Корпорацијата атвуд е наградуван лидер во инженерството, тестирањето и производството на најквалитетни морски производи повеќе од 100 години. Ние испорачуваме безбедно и сигурно осветлување, системи за гориво, системи за вода, седишта и постаменти, скали за пливање, сопствен тапацир и општи морски додатоци кои се лесни за инсталирање и исполнување на регулаторната усогласеност. Браниците На Меки Бродови атвуд го штитат вашиот брод од оштетување од пристаништа и други чамци. Изработен од цврст лесен полиметриски материјал кој е мек на допир, лесен за трупот и е отпорен на ув деградација. Доживотна гаранција против кредање, разделување, крадење, издувување и дробење. Едноставна едноделна конструкција без протекување на воздушни вентили за одржување. Овална форма и ребрести страни се спротивставуваат на тркалање против трупот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне