• Свеж
Американска Машка Лесна Графичка Маица-Колекција

Американска Машка Лесна Графичка Маица-Колекција

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Машката Лесна Графичка Маичка На Ханес е обезбедете ја соодветноста и удобноста што ја очекувате со стилски отпечатоци со Американска Тематика. Проверете ја секоја од графичките колекции достапни Од Ханес. Машка Лесна Графичка Колекција На Ханес-Американа. Мека, лесна 100% памучна маичка (Лесен Челик = 90% памук / 10% полиестер). Ништо Не Е Повеќе Американско од добро, Америка. Прославете се што ја прави оваа земја одлична со печатена маица Од Колекцијата Ханес Американа. Целата удобност На Ханес со нашиот познат појас без ознаки. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне