• Свеж
Национален Хардвер N100-V Бравата На Бурата Врата, Светла Месинг

Национален Хардвер N100-V Бравата На Бурата Врата, Светла Месинг

DEN 890.88

Од стока
Во продавницата

Бравата бура врата, Националниот Каталог Модел Не V1953. Вграден уред за заклучување. Внатрешно копче, надворешна рачка. Штрајк вклучени. Тип на врата : Екран или бура. . Дебелина на вратата : 7/8 " до 1-3/8". . Заврши : Полиран Месинг. . Материјал : Цинк Умре Фрлија, Челик Штрајк. . Материјал На Вратата : Дрво. . Бексет Од Јамб : 1-3/4". . Инсталација Дупка Растојание : 1.47". . Нуди вграден уред за заклучување. Вклучува : внатрешна рачка, надворешно копче и удар. Цинк умре фрлија и челик штрајк. Светла месинг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне