• Свеж
Подарок Со Висока Линија Соларен Паун Сина Геометриска Стаклена Бања За Птици Со Штанд

Подарок Со Висока Линија Соларен Паун Сина Геометриска Стаклена Бања За Птици Со Штанд

DEN 399.52

Од стока
Во продавницата

Неверојатно дизајнирана со голем шарен сад, оваа бања за птици, со сина геометриска шема инспирирана од паун, ќе ги привлече вашите птици во дворот со часови задоволство од гледањето. Оваа шарена стаклена бања за птици обезбедува светилиште за сите видови птици, истовремено додавајќи боја на вашиот надворешен простор за живеење, двор или тревник. Одликувајќи се со сина геометриска шема инспирирана од паун, оваа стилска декорација на тревникот создава визуелен интерес за вашата надворешна област. Наполнете ја оваа бања за птици со вода или со семе за да ја трансформирате во шарен фидер. Изграден од цврсто и еластично стакло со вклучен метален држач, садот за птици е изграден со години квалитетна надворешна употреба. СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЛЕР. Сложени детали и изработка. Совршен за вашиот дом и градина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне